HomeHakkımızda

Hakkımızda

Wult!

Boya sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren WULT Boya, genel sanayi boyaları üretimi konusunda dünya standartlarında üretim yapma konusunda yatırımlarına devam etmektedir. Üretim kapasite ve kalitesini arttırmak amacıyla yatırımlarına aralıksız devam eden WULT Boya, yüksek teknolojili genel teçhizat ve laboratuvar araçlarının da katkısı ile her geçen gün üretim imkanlarını geliştirmekte ve alanında uzman kişilerle işbirliği halinde faaliyetlerini geliştirmektedir. Sektörün genel beklentilerinin ötesini hedefleyen, kaliteli ve ekonomik ürün çözümleri üretmeye odaklanmış WULT Boya, ihracat odaklı ürün geliştirme çalışmalarına süratle devam etmektedir. Katma değerli ürünler üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak maksadıyla ticari faaliyetlerini çeşitlendirmek ve tüm bu faaliyetlerden elde edilen değerlerini yine aynı temel amaçlarına harcayan WULT Boya, kuruluşundan bugüne çalışmalarını sürdürülebilir bir gelecek, yenilikçilik, yaratıcılık ve çözüm ortağı kavramlarından güç alarak icra etmektedir.

Değerlerimiz

WULT Boya üretmeye, üretmenin büyülü dünyasında azmi ve kararlılığı ile yürümeye, değer katmaya ve gelecek hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

the future of paint

golf

sürükleyici bir motto

Wult kendi kalite standartlarını referans kabul eden, alışılmışın dışında yeni ve bilimsel bir üretim metodu ile sektör dinamiklerini değiştirmeyi hedefler.

flight takeoff

mükemmel sonuç için iyi bir hedef

Wult, kısa ~ orta ve uzun vadeli hedef seçiminde cesur davranır, her koşulda şartları sonuna kadar zorlar ve
hedefine ulaşır.